TELEWIZJA Lumen
Msze Święte
wrzesień-czerwiec
pn-pt - godz. 7.00, 18.30
sob - godz. 8.00, 18.30
ndz - godz. 7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 17.00
Biuro Parafialne
Biuro Parafialne czynne w poniedziałki i środy w godz. 16.30-18.00
Tel. ks. Proboszcz:
67 255 26 56
Tel. ks. Wikariusz:
67 255 44 04
Konto Parafialne
Bank Spółdzielczy w Czarnkowie
14 8951 0009 0000 1980 2000 0010
Historia wydarzeń
Rok 2014:

6.01.Po Mszy św. o 9.00 spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca,
po Mszy św. o 17.00 spotkanie dla ministrantów wraz z rodzicami.

13.06.Katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum.

14.01.Katecheza dla kl. III gimnazjum.

15.01.Katecheza dla kl. II gimnazjum.

15.01.Próba zespołu dziecięcego.

18.01.Zbiorka ministrantów i kandydatów.

29.01. Spotkanie zespołu dziecięcego.

31.01. Zakończenie kolędy w naszej parafii.

1.02.Ks. wikariusz odwiedził z posługą sakramentalną chorych.

2.02. Na Mszy św. o godz.11.00 poświęcenie świec dzieci I komunijnych.

12.02.Spotkanie Kręgu Biblijnego.

14.02. Odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

19.02.próba zespołu dziecięcego.

19.02.Konferencja dla rodziców dzieci I komunijnych.

20.02.Spotkanie katechetów naszej parafii.

21.02.Katecheza chrzcielna

21.02.Spotkanie grupy młodzieżowej

21.02. Katecheza dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

22.02.Zbiorka ministrantów i kandydatów.

26.02.próba zespołu dziecięcego.

26.02.
Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

27.02. Kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

28.02.Spotkanie dla młodzieży.

1.03.Rozpoczynamy nabożeństwa I sobotnie-o 8.00 Msza św. następnie
różaniec wynagradzający.

1.03.Katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

1.03.Zbiórka ministrantów.

1.03.Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską.

7.03.Odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

12.03.Spotkanie zespołu dziecięcego.

13.03. Spotkanie w Ramach Maratonu Biblijnego.

14.03.Spotkanie grupy młodzieżowej.

15.03. Początek kursu przedmałżeńskiego, który będzie trwał 4 tygodnie.

15.03.Początek rekolekcji wielkopostnych ,które poprowadzi franciszkanin
O Jesse.


16.03.Przyjęcie nowych ministrantów, oraz poświęcenie książeczek dzieci
I komunijnych.

17.03.Początek rekolekcji dla uczniów LO

18.03. Doświetlenie kościoła /4 nowe lampy w nawie głównej i bocznej/

21.03.Sprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa.

21.03.Katecheza chrzcielna.

21.03.Spotkanie dla młodzieży.

22.03.Wyjazd ministrantów na wycieczkę do Poznania./byli w Arcybiskupim
Seminarium Duchownym i w Muzeum Broni Pancernej/

23.03.W ramach przygotowań do kanonizacji JPII rozpoczęliśmy odmawianie
litanii do błogosławionego po każdej Mszy św.

26.03.Początek rekolekcji dla uczniów gimnazjum.

27.03. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

29.03.I spowiedź dla dzieci I komunijnych.

31.03.Wykonanie nowej tapicerki ławek w kościele.

2.04.Próba zespołu dziecięcego.

3.04.Spowiedż dla kandydatów do bierzmowania.

3.04.Spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

4.04. Odwiedziny chorych na Os. Parkowym,

4.04-6.04. 5 osób uczestniczyło w rekolekcjach Żywego Różańca w Pniewach.

5.04.Nabożeństwo I sobotnie.

5.04.Zbiórka ministrantów.

7.04.Katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum.

8.04.Katecheza dla kl. III gimnazjum.

9.04.Katecheza dla kl. II gimnazjum.

9.04.konferencja metodyczna dla katechetów dekanatu wieleńskiego i
czarnkowskiego.

9.04. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas, który przygotował 19 paczek
żywnościowych dla potrzebujących pomocy.

11.04.Odwiedziny chorych na Os. Parkowym

11.04. Spotkanie grupy młodzieżowej.

11.04.Droga Krzyżowa ulicami miasta.

15.04.Spowiedż św. wielkanocna.

23.04.Spotkanie Kręgu Biblijnego.

27.04 Kanonizacja Jana Pawła II-o godz.20.00 w amfiteatrze Msza św.
dziękczynna i koncert p. Beaty Bednarz.

29.04.przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas obecni na spotkaniu
rejonowym w Obornikach Wlkp.

29.04. pierwsza próba dzieci przed I Komunią św.

1.05. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w tygodniu o 18.oo,w niedzielę
o16.30.

2.05. Odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

3.05.We wszystkie soboty maja Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przed
kościołem.

5.05.Katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum.

6.05.Katecheza dla kl. III gimnazjum.

7.05.Katecheza parafialna dla kl. II gimnazjum.

7.05.Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

8.05.Spotkanie w ramach Maratonu Biblijnego.

9.05.Katecheza chrzcielna.

10.05.Zbiórka ministrantów.

10.05.Spowiedź św. dla dzieci I komunijnych i ich rodzin.

11.05.Grupa 40-stu dzieci pierwszy raz przystąpiła do Komunii św.

13.05. Nasza parafia w Krakowie otrzymała relikwie św. Jana Pawła II

13.05.Różaniec fatimski o godz.21.00.

14.05.Koncert pieśni maryjnych przy figurze Matki Bożej w
wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej.

15.05.Dzieci I komunijne w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w
Lubaszu.

16.05.-18.05.Rekolekcje ewangelizacyjne ,,Bądź radosny w Duchu św.’’
prowadzone przez o. Antonello –współzałożyciela wspólnoty
Przymierze Miłosierdzia.

20.05. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum, którzy
14 czerwca w kościele św. Marii Magdaleny przystąpią do tego
sakramentu.

21.05.Spotkanie Kręgu Biblijnego.

24.05.Przedstawiciele Żywego Różańca obecni na Rejonowym Spotkaniu w
Lubaszu.

28.05.Proba zespołu dziecięcego.

28.05. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas.

30.05.Spotkanie dla młodzieży.

31.05.Zbiórka ministrantów.

1.06.Nabożenstwo czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.

2.06.Katecheza dla kl. I gimnazjum.

3.06.Katecheza dla kl. III gimnazjum.

4.06.Katecheza dla kl. II gimnazjum.

4.06.Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. III.

5.06.Parafialny Maraton Biblijny.

6.06.Odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

6.06.Spotkanie grupy młodzieżowej.

7.06.zbiorka ministrantów.

7.06.Nabożenstwo I sobotnie.

8.06.Gościliśmy kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego.

11.06. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

12.06.W czwartek po Zesłaniu Duch św. przeżywaliśmy po raz pierwszy
uroczystość odpustową ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego
i Wiecznego Kapłana. Do tej pory odpust obchodziliśmy w niedzielę
po Bożym Ciele.
Sumę odpustową odprawił ks. Sławomir Wasiela proboszcz z Gębic.

13.06.Różaniec fatimski o 21.00.

14.06.Ministranci uczestniczyli w diecezjalnym zjeździe ministrantów w
Lubaszu.

14.06.Kl.III gimnazjum przyjęła sakrament bierzmowania w parafii św. Marii
Magdaleny.

19.06.Uroczysta procesja Bożego Ciała z naszego kościoła do kościoła św. Marii
Magdaleny. Mszy św. na Placu Wolności przewodniczył ks. kanonik
senior Symplicjusz Nowak, który obchodził 45-tą rocznicę kapłaństwa.

25.06.Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła Ii do naszej świątyni.
Procesji z relikwiami z kościoła św. Marii Magdaleny i Mszy św. w naszym
kościele przewodniczył ks. bp. Zdzisław Fortuniak.

29.06. W niedziele na Mszy św. o 11.00 żegnaliśmy ks. wikariusza Sebastiana ,
na jego miejsce z dniem 25 sierpnia przyjdzie ks. Adrian Urbański.

29.06.-3.07.Rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez salezjańską
wspólnotę młodzieżową Pustynia Miast.

Rok 2013:

21.12-spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych spowiedników.

14.12-zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

11.12.-katecheza parafialna dla kl. II gimnazjum.

10.12-katecheza parafialna dla kl. III .

9.12-katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum.

8.12.-gościliśmy kleryków Oblatów z Obry, którzy głosili Słowo Boże i po
Mszach św. rozprowadzali kalendarze misyjne.

8.12-po Mszy św. o 7.30 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca-w listopadzie
powstała nowa X róża kobiet.

8.12.Na Mszy św. o 11.00 poświęcone zostały medaliki dzieci komunijnych.

8.12.-na Mszy św. o 12.30 modliliśmy się w intencji chóru Harmonia z okazji
XX- lecia istnienia, po Mszy św. odbył się koncert pieśni sakralnej.
W Mszy św. uczestniczyli też członkowie Koła Pszczelarzy, którzy
następnie spotkali się na kawie w sali parafialnej.

8.12-trwa parafialna akcja Caritas zbierania paczek dla dzieci i artykułów
spożywczych dla potrzebujących.

7.12.-odwiedziny pozostałych chorych.

7.12.-zbiórka ministrantów i kandydatów.

6.12.-spowiedź św. dla dzieci i starszych z okazji I piątku miesiąca.

6.12.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną na Os. Parkowym.

5.12-okazja do spowiedzi świętej dla kandydatów do bierzmowania.

4.12.-spotkanie scholi dziecięcej i młodzieżowej.

4.12.-spotkanie grupy biblijnej.

2.12.-rozpoczęcie Rorat-Msza św. o godz.6.45 od poniedziałku do piątku.

30.11-zbiórka kandydatów i ministrantów.

29.11.-spotkanie formacyjne dla młodzieży oraz katecheza chrzcielna.

27.11-próba scholi dziecięcej oraz młodzieżowej.

27.11.-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

23.11-dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu.

22.11.-katecheza chrzcielna oraz spotkanie dla mlodzieży.

21.11.-zebranie dla rodziców dzieci I-komunijnych.

20.11.-proba scholi dziecięcej.

16.11.-przedstawiciele grup duszpasterskich uczestniczyli w Dekanalnym
Forum Duszpasterskim w kościele św. Marii Magdaleny i w szkole przy ul.
Chodzieskiej.

15.11.-spotkanie Zelatorów Żywego Różańca.

15.11.-spotkanie dla młodzieży.

14.11.-spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy List
św. Pawła do Filipian, Kolosan i I do Tesaloniczan.

13.11.-konferencja metodyczna dla katechetów z dekanatu czarnkowskiego i
wieleńskiego.

9.11.-spotkanie dla kandydatów na ministrantów oraz pozostałych
ministrantów.

9.11.-przedstawiciele Rady Duszpasterskiej obecni na spotkaniu rejonowym w
Pniewach.

8.11.-spotkanie dla młodzieży.

8.11.- odwiedziny chorych z posługą sakramentalną na Os. Parkowym.

7.11 –sprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa.

6.11.-katecheza dla klasy II gimnazjum.

6.11.-oróba scholi dziecięcej.

6.11.-kolejne spotkanie z Biblią-rozważamy Ewangelię św. Marka .

5.11.-katecheza parafialna dla klasy III gimnazjum.

4 .11.-katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania z klasy I
gimnazjum.

27.10-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

26.10 –katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

24.10-o godz.19.00 posiedzenie Rady Duszpasterskiej, o 20.00 Rady
Ekonomicznej.

23.10 –spotkanie grupy biblijnej.

18.10-20.10-przedstawicielki Parafialnego Zespołu Caritas uczestniczyły w
rekolekcjach w Zaniemyślu.

18.10-spotkanie młodzieży.


17.10-spotkanie w Ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

16.10-próba scholi dziecięcej.

13.10-przedstawiciele Parafialnej Rady Ekonomicznej uczestniczyli w
zjeździe rejonowym w Pniewach.

13.10-ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

12.10-spotkanie nowych kandydatów na ministrantów.

12.10-zbiórka pozostałych ministrantów.

12.10-spotkanie prezesów ministrantów z dekanatu czarnkowskiego i
wieleńskiego.

12.10- zakończenie kursu przedmałżeńskiego.

11.10.-spotkanie grupy młodzieżowej.

10.10.-spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

9.10-katecheza dla kl. II gimnazjum.

9.10-proba scholi dziecięcej.

9.10-zebranie Parafialnego Zespołu Caritas.

8.10-katecheza dla kl. III gimnazjum.

7.10.-katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum.

6.10-na Mszy św. o godz.11.00 przyjęliśmy do grona ministrantów dwóch
kandydatów oraz poświęciliśmy różance dzieci I komunijnych.

6.10-pierwsza procesja różańcowa ulicami naszego miasta-wyruszyliśmy z
parkingu na końcu ul. Przemysłowej na Os. Słoneczne.

5.10- zbiórka ministrantów i kandydatów.

5.10-odwiedziny chorych- ks. wikariusz.

4.10-spowiedż z racji I piątku miesiąca.

4.10.-odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

4.10-spotkanie dla młodzieży.

3.10.-okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania.

2.10-próba scholi dziecięcej.

1.10-nabożenstwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17.00,dla
młodzieży i starszych o 18.00 , w niedzielę o 16.30.

30.09-kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy
II List do Koryntian.

29.09.-zbiórka ministrantów.

29.09.-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

28.09.-katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

27.09.-Msza św. i spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z kl. I,
II i III gimnazjum.

26.09.-spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.

25.09-spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

25.09.-proba scholi dziecięcej.

21.09.-rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego.

18.09-20.09-parafialna pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej
Królowej Podlasia w Kodniu, miejsca cudu Eucharystycznego w Sokółce
oraz kościoła unitów polskich w Kostomłotach.

14.09.-15.09.-przedstawiciele Rady Duszpasterskiej uczestniczyli w I Krajowym
Kongresie Rad Duszpasterskich w Licheniu.

13.09.-nabożeństwo fatimskie o godz.21.00.

11.09.-spotkanie dla kl. II gimnazjum.

11.09.-próba scholi dziecięcej.

10.09.-spotkanie dla uczniów kl. III gimnazjum

9.09.-spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. I gimnazjum

8.09.-piesza pielgrzymka do sanktuarium Królowej Rodzin w Lubaszu.

7.09-zbiórka ministrantów

7.09-odwiedziny z posługą sakramentalna pozostałych chorych.

6.09-okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży z racji I piątku miesiąca.
Na Mszy św. o 18.30 wraz z przedstawicielami grup duszpasterskich
rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny.

6.09-odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

5.09-spotkanie katechetów naszej parafii.

2.09-Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów LO o godz.
8.00,dla gimnazjum o 18.30.


1.09
-w naszym kościele odbył się koncert w ramach VI edycji Festiwalu Polska
Akademia Gitary w wykonaniu znakomitych artystów: Łukasza
Kuropaczewskiego i kwartetu smyczkowego ,,Royal String Ouartet’’

19.08-montaż nowej nagrzewnicy cieplnej w kościele.

15.08 –uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem przedstawicieli
władz naszego miasta.

3.08
-ks.wikariusz odwiedził swoich chorych z posługą sakramentalną.

28.07 - parafialny Zespół Caritas włączył się w akcję ,,Tornister Pełen
Uśmiechów”- wyprawkami szkolnymi obdarowaliśmy 17 dzieci.

21.07-święcenie pojazdów, zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup
pojazdów dla polskich misjonarzy w ramach akcji św. Krzysztof.

17.07-zainstalowanie lamp ogrodowych przy probostwie.

13.07-różaniec fatimski o godz.21.00.

13.07-przedstawiciele Żywego Różańca uczestniczyli w rejonowym spotkaniu
zelatorów w parafii kolegiackiej w Szamotułach.

12.07-katecheza chrzcielna

5.07-odwiedziny chorych z posługą sakramentalna na Os. Parkowym.

29.06-Kongregacja dekanalna w naszej parafii.

28.06.-Msza św. o 8.30 dla uczniów i nauczycieli LO na zakończenie roku
szkolnego.

28.06.-zakonczenie budowy granitowych schodów do kościoła.

27.06-spotkanie ministrantów seniorów przy grliu.

21.06.-katecheza chrzcielna.

21.06-spotkanie grupy młodzieżowej.

20.06.-kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego,
czytaliśmy 1 List do Koryntian rozdziały 5-16.

20.06.-próba scholi młodzieżowej.

19.06-o godzinie 19.00 zebranie Rady Duszpasterskiej.

19.06-o godzinie 20.00 spotkanie Rady Ekonomicznej.

16.06.-w kaplicy pokutnej błogosławionego Jana Pawła II zbieraliśmy podpisy
poparcia o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu
ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.

15.06.-zbiórka ministrantów i kandydatów.

14.06.-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

13.06.-różaniec fatimski o godz.21.00.

13.06.-próba scholi młodzieżowej.

12.06. katecheza parafialna dla klasy II gimnazjum.

12.06.-spotkanie Grupy Biblijnej.

11.06.-katecheza parafialna dla klasy III gimnazjum.

10.06-katecheza parafialna dla klasy I gimnazjum.

9.06.-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

8.06.- zbiórka ministrantów i kandydatów.

7.06.-odwiedziny chorych na Os. Parkowym.

6.06.-zakonczenie oktawy Bożego Ciała, procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła.

2.06.-Uroczystość odpustowa ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana-
sumę odpustową odprawił ks. proboszcz Grzegorz Gałkowski z Borówca.

1.06.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

30.05.-Boże Ciało- Procesja Eucharystyczna z naszego kościoła ,która zakończyła
się Mszą św. na Placu Wolności.

29.05.-próba scholi dziecięcej.

28.05.- Msza św. z okazji Światowego Dnia Inwalidy dla chorych i
starszych.

26.05.-uroczysta Msza św. z okazji 25-tej rocznicy święceń kapłańskich ks.
proboszcza Pawła Morasza

25.05-Apel Jasnogórski przy figurze MB.

23.05-próba scholi młodzieżowej.

22.05-koncert pieśni maryjnych w wykonaniu chóry ,,Jutrzenka ‘’ z Lubasza.

18.05-.zbiórka ministrantów i kandydatów.

18.05- Apel jasnogórski przy figurze MB.

17.05-spotkanie dla młodzieży.

16.05.-kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

16.05-próba scholi młodzieżowej.

13.05-różaniec fatimski o godz.21.00 oraz poświęcenie nowej figury MB
Fatimskiej.

12.05.-gościliśmy kleryka z ASD w Poznaniu .

11.05-zbiorka ministrantów i kandydatów.

11.05.-Apel jasnogórski przy figurze MB.

10.05.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną na Os. Parkowym.

10.05.-spotkanie grupy młodzieżowej.

9.05-próba scholi młodzieżowej.

8.05.-katecheza parafialna dla kl. II gimnazjum.

8.05.-koncert pieśni maryjnych w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej przy
figurze Matki Bożej.

7.05.-katecheza parafialna dla kl. III gimnazjum.

6.05-Msza św. dla tegorocznych maturzystów.

6.05-katechez parafialna dla kl. I gimnazjum

4.05.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

3.05.-Apel Jasnogórski o godz.21.00 przy figurze Matki Bożej przed kościołem.

1.05-poświęcenie ołtarza i pamiątkowej tablicy ku czci błogosławionego
Jana Pawła II w kaplicy pokutnej.

27.04.-zbiórka ministrantów i kandydatów.

27.04.próba scholi młodzieżowej.

26.04-spotkanie grupy młodzieżowej.

25.04.-spotkanie parafialnego Zespołu Caritas.

24.04-wiosenne porządki wokół kościoła i probostwa.

24.04.-spotkanie scholi dziecięcej i dzieci uczących się gry na gitarze.

21.04.-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

20.04.-zbiorka ministrantów.

20.04.-próba scholi młodzieżowej.

19.04-spotkanie biblijne grupy młodzieżowej.

18.04.-spotkanie z cyklu Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy
List św. Pawła do Rzymian.

17.04-konferencja metodyczna dla katechetów dekanatu wieleńskiego i
czarnkowskiego.

14.04-młodzież kl. III gimnazjum w kościele św. Marii Magdaleny z rąk
ks. biskupa Grzegorz Balcerka przyjęła sakrament bierzmowania.

13.04.zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.

13.04-próba scholii młodzieżowej.

12.04. spotkanie grupy młodzieżowej.

10.04-katecheza dla kl. II gimnazjum.

10.04.spotkanie scholii dziecięcej i dzieci uczących się gry na gitarze.

10.04.-kolejne spotkanie z Biblią na temat wiary.

10.04-próba scholii dziecięcej i dzieci uczących się gry na gitarze.

8.04-katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. I .

8.04.-przedstawiciele PZC obecni na spotkaniu rejonowym w Obornikach.

7.04.-Parafialny Zespół Caritas przeprowadził przed kościołem zbiórkę do
puszek na Caritas Archidiecezjalną.

6.04.odwiedziny pozostałych chorych.

6.04.-dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania.

5.04.odwiedziny chorych na Os. Parkowym

3.04-spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

30.03.-święcenie pokarmów na stół wielkanocny.

28.03-30.03.Triduum Paschalne.

26.03-spowiedź św. wielkanocna w naszej parafii.

24.03-na Mszy św. o 11.00 uroczyste poświęcenie palm przed kościołem.

23.03-zbiórka ministrantów.

22.03.-Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta.

21.03-próba scholii młodzieżowej.

21.03.-katecheza chrzcielna.

21.03-22.03-PZC obdarował 20 rodzin paczkami świątecznymi.

17.03-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

16.03.zbiórka ministrantów.

16.03.-próba scholii młodzieżowej.

16.03-zakonczeńie kursu przedmałżeńskiego.

15.03-spotkanie dla młodzieży.

13.03.-próba scholii dziecięcej.

13.03-kolejne spotkanie grupy biblijnej-wiara w Biblii.

13.03-zebranie Parafialnego Zespołu Caritas.

13.03-15.03.-rekolekcje dla uczniów gimnazjum.

12.03-katecheza dla kandydatów do bierzmowani z kl. III gimnazjum.

9.03.-10.03. spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.

9.03-zbiórka ministrantów.

9.03.-spotkanie scholii młodzieżowej.

8.03-spotkanie biblijne dla młodzieży.

8.03.-katecheza chrzcielna.

7.03.-spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy Dzieje
Apostolskie.

6.03.-katecheza dla kl. II gimnazjum.

6.03-spotkanie scholii dziecięcej.

5.03.-katecheza dl kl. III gimnazjum.

4.03.-katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania z kl. I gimnazjum.

2.03-3.03.-kolejne spotkania w ramach kursu przedmałżeńskiego.

2.03.odwiedziny pozostałych chorych.

2.03.-zbiorka ministrantów.

1.03.- spowiedź św. dla dzieci i starszych z racji I piątku miesiąca i Msza św.
wynagradzająca NSPJ.

1.03.-odwiedziny chorych na Os. Parkowym

1.03.-spotkanie grupy młodzieżowej.

28.02.-okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania.

27.02-spotkanie scholii dziecięcej i dzieci uczących się gry na gitarze.

27.02.-pierwsze w tym roku spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

23.02.zbiórka ministrantów

23.02-spotkanie organizacyjne młodzieżowego zespołu muzycznego

23.02-rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

22.02.-spotkanie biblijne dla młodzieży oraz katecheza chrzcielna

21.02.-konferencja dla rodziców kandydatów do bierzmowania

20.02.spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas

17.02.-spotkanie Żywego Różańca

10.02-13.02-rekolekcje szkolne dla uczniów LO w Czarnkowie

9.02-13.02 –rekolekcje parafialne prowadził ks. Stanisław Gawlicki z Gostynia

8.02.Kolejne spotkanie z cyklu Parafialnego Maratonu Biblijnego, czytaliśmy Dzieje Apostolskie 1-14

8.02.Spotkanie grupy młodzieżowej

8.02.-katecheza chrzcielna

6.02.katecheza dla kl. II

6.02-próba scholii dziecięcej i i spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze

6.02-spotkanie kręgu biblijnego- wiara w Piśmie świętym

5.02.-katecheza dla kl. III

4.02-katecheza dla kl. I gimnazjum

3.02.-poświęcenie figury św. Michała Archanioła

2.02.-zbiórka ministrantów

1.02-2.02-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną

31.01.-zakończenie odwiedzin duszpasterskich

30.01-spotkanie scholii dziecięcej

27.01-na Mszy św. o godz.12.30 śpiewał Chór Harmonia

13.01-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca

12.01 –zbiórka ministrantów

9.01 –katecheza dla kl. II gimnazjum.

9.01 –próba scholii dziecięcej.

8.01.katecheza dla kl. III gimnazjum

7.01.-katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. I gimnazjum

6.01.-spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty Żywego Różańca

6.01.-po Mszy św. o 17.00 opłatek dla ministrantów i rodziców

Rok 2012:

31.12-Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku 2012 o godz.
17.00.

27.12 rozpoczęcie odwiedzin kolędowych

24.12.Pasterka w kościele.

22.12.spowiedź św. adwentowa w naszej parafii

19.12 Parafialny Zespół Caritas obdarował dzieci i starszych świątecznymi
paczkami.

16.12.Liturgię niedzielnych Mszy św. ubogaciła śpiewem Julita Bruch, która
jest wychowankiem poznańskiej szkoły muzycznej.

15.12 -zbiórka ministrantów

12.12-katecheza dla kl. II gimnazjum

12.12- próba scholii dziecięcej i spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze

11.12-katecheza dla kl. III gimnazjum

10.12.-katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum

17.11-zbiórka ministrantów.

16.11 –spotkanie dla młodzieży.

15.11-siódme spotkanie z cyklu Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy Ewangelię św.Jana 12-
21.

14.11-spotkanie Kręgu Biblijnego.

11.11-w ramach Niedzieli Modlitw o Powołania gościliśmy kleryków z ASD z Poznania.

10.11.-Msza św. dla Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej.

10.11-p. Grażyna Wachowiak i Andrzej Piechota uczestniczyli w rejonowym spotkaniu przedstawicieli
Rad Duszpasterskich w Pniewach.

9.11.-katecheza chrzcielna.

7.11.-katecheza dla kl. II gimnazjum.

6.11.-katecheza parafialna dla kl. III gimnazjum.

5.11.-katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. I gimnazjum.

3.11.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną .

2.11-spowiedż św. z racji pierwszego czwartku i piątku miesiąca.

27.10-spektakl poetycko-muzyczny w reżyserii i wykonaniu Jana Nowickiego poświęcony
błogosławionemu Janowi Pawłowi II zatytułowany ,,Co może jeden człowiek?.

26.10-katecheza chrzcielna.

26.10-spotkanie dla młodzieży.

25.10-spotkanie Rady Duszpasterskiej.

25.10.-spotkanie Rady Ekonomicznej.

24.10-próba scholii i dzieci uczących się gry na gitarze.

24.10.-spotkanie Kręgu Biblijnego, który w tym roku będzie zgłębiał treści wiary zawarte
w Nowym Testamencie aby jak pisze św. Paweł w Liście do Koryntian…,,wiara wasza
opierała się nie na mądrości ludzkiej,lecz na mocy Bożej”

21.10-po Mszy św. o 7.30 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

19.10-spotkanie dla młodzieży.

19.10-zbiórka ministrantów.

18.10 -kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego-czytaliśmy i słuchaliśmy Ewangelię św.Jana rozdz.1-11.

17.10-próba scholii i spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze.

14.10 –gościliśmy kleryków z Wyższego Seminarium Ojców Oblatów z Obry.

14.10 –na Mszy św. o 11.00 uroczyście rozpoczęliśmy Rok Wiary ogłoszony przez Ojca św.

14.10-panowie Andrzej Tykfer i Zbigniew Piechota uczestniczyli w rejonowym spotkaniu
przedstawicieli Rad Ekonomicznych w Pniewach.

13.10 -zbiórka ministrantów.

13.10 –zakończenie kursu przedślubnego.

13.10 –różaniec fatimski o godz.21.00.

12.10-katecheza chrzcielna.

12.10 -spotkanie dla młodzieży.

11.10 -spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

10.10-katecheza dla kl. II gimnazjum.

10.10 -próba scholii i dzieci uczących się gry na gitarze.

9.10 –katecheza parafialna dla kl. III gimnazjum

8.10 –katecheza parafialna dla kl. I gimnazjum

6.10 –odwiedziny pozostałych chorych.

6.10.-zbiórka ministrantów.

6.10-spotkanie prezesów kół ministranckich z północnego regionu naszej
archidiecezji.

5.10 odwiedzinych chorych na Os.Parkowym.

5.10 –spowiedź św. z racji I piątku.

4.10-spowiedź św.dla kandydatów do bierzmowania.

3.10.-konferencja metodyczna katechetów dekanatu czarnkowskiego i
wieleńskiego.

1.10.-nabożenstwa różańcowe w pażdzierniku dla dzieci od poniedziałku do
piątku o 17.00,dla starszych o godz.18.00,w niedzielę o 16.30.

30.09.-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

29.09.-zbiórka ministrantów.

28.09-katecheza chrzcielna

27.09-spotkanie dla dzieci ze scholi i uczących się gry na gitarze.

23.09.-Msza św. o godz.15.00 dla małżonków obchodzących rocznice i
jubileusze małżeńskie od 30-60

22.09.-rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego,który potrwa do 13 października.

21.09.-spotkanie dla młodzieży.

20.09.-kolejne spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

19.09-spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

15.09.-zbiórka ministrantów.

14.09-spotkanie dla młodzieży.

10.09-12.09.-parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu i św.Lipki,odwiedziliśmy
także Stoczek Klasztorny miejsce uwięzienia ks.prymasa
Wyszyńskiego i tzw.Wilczy Szaniec-tajne bunkry Hitlera.

12.09.katecheza parafialna dla kl.II gimnazjum.

11.09.katecheza parafialna dla.kl.III gimnazjum.

10.09-katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania z kl.I gimnazjum.

9.09.-Mszę św.o godz.12.30 odprawił i udzielił błogosławienstwa prymicyjnego
ks.wikariusz Sebastian Kowalik.

8.09.-pierwsza po wakacjach zbiórka ministrantów.

7.09.-odwiedziny chorych z racji I piątku miesiąca.

7.09.-katecheza chrzcielna.

6.09.-spotkanie zelatorów Żywego Różańca.

6.09.-Msza św.z udziałem przedstawicieli wszystkich grup duszpasterskich
naszej parafii.

5.09.-spotkanie dla pielgrzymów wyjeżdzających na pielgrzymkę do
Gietrzwałdu i św.Lipki.

3.09.-Msza św o godz.8.00 dla uczniów i nauczycieli LO na rozpoczęcie
nowego roku szkolnego.

3.09.-spotkanie katechetów naszej parafii.

15.08-uroczysta Msza św. o godz.11.00 w intencji Ojczyzny z udziałem władz
samorządowych.

13.08-różaniec fatimski o godz.21.00.

10.08-różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek.

10.08-katecheza chrzcielna.

4.08.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

3.08-spowiedź św. z racji I piątku miesiąca.

30.07-spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdzających na tygodniowe wakacje
z katechetką p.Małgorzata Zajdą

1.08.-posługę w naszej parafii rozpoczął ks.neoprezbiter Sebastian Kowalik
wyświęcony 24 maja tego roku.

22.07.-obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych
z racji wspomnienia św.Krzysztofa.

20.07.-katecheza przed chrztem św.

13.07-katecheza chrzcielna.

13.07.-różaniec fatimski o godz.21.00.

6.07.-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5.07 -spowiedź św. z racji pierwszego piątku miesiąca.

29 czerwiec-Msza św.dla uczniów i nauczycieli LO na zakończenie roku
szkolnego.

28 czerwiec -pożegnanie ks.wikariusza Adriana Bączyńskiego,który po 3 latach posługi odchodzi z naszej parafii.

23 czerwiec-kongregacja dekanalna kapłanów w Ryczywole.

22 czerwiec –Parafialny Maraton Biblijny.

22 czerwiec-katecheza chrzcielna.

21 czerwiec- spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

21 czerwiec –Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii uczestniczyli w spotkaniu
rejonowym w Obornikach.

20 czerwiec –spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

17 czerwiec –spotkanie wspólnoty żywego różańca.

17 czerwiec-na Mszy św.o 11.00 przyjęcie nowych czterech ministrantów.

16 czerwiec-spotkanie ministrantów i kandydatów.

14 czerwiec-zakonczenie oktawy Bożego Ciala-procesja wokół koscioła do
czterech ołtarzy:pierwszy przygotowala męska róża różancowa
drugi –panie z żywego różanca,trzeci neokatechumenat,czwarty-
rada duszpasterska i ekonomiczna.

13 czerwiec –różaniec fatimski o godz.21.00.

10 czerwiec-uroczystość odpustowa ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.Sumę odpustową odprawili ks.proboszcz Paweł Morasz
wraz ze swoimi braćmi ks.Tomaszem i ks.Wojciechem.

7 czerwiec –Boże Ciało-Procesja Eucharystyczna obydwu czarnkowskich
parafii wyruszyła z naszego kościoła o godz.10.00 i zakończyła
się Mszą św. na placu Wolności.

3 czerwiec –Msza św.prymicyjna ks.Pawła Bogdanowicza.

2 czerwiec-odwiedziny pozostałych chorych.

2 czerwiec –zbiórka ministrantów i kandydatów.

1 czerwiec-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną na Os.Parkowym.

1 czerwiec – Msza św.wynagradzająca NSPJ.

31 maj-spowiedź św.dla kandydatów do bierzmowania.

31 maj -próba scholi dziecięcej.

26 maj –zbiórka ministrantów i spotkanie kandydatów.

25 maj –katecheza chrzcielna.

25 maj-trzecie spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

24 maj-w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu syn naszej parafii diakon
Paweł Bogdanowicz –filipin przyjął święcenia kapłanskie.

24 maj-spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i proba scholi.

19.05.zbiórka ministrantów i kandydatów.

17.05.pielgrzymka dzieci I Komunijnych do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu.

17.05.spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

16.05.katecheza dla kl.II gimnazjum

14.05.katecheza parafialna dla kl.I gimnazjum.

13.05.spotkanie wspólnoty różancowej.

13.05.na Mszy św.o 11.00 grupa 48 dzieci przystąpiła do I Komunii św.

13.05.różaniec fatimski o godz.21.00.

12.05.zbiórka ministrantów i kandydatów.

10.05.spotkanie rodziców dzieci komunijnych i próba dzieci.

10.05.spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

7.05.próba dzieci I komunijnych.

5.05.sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii św.Marii Magdaleny i naszej podczas Mszy św. o godz.16.00 udzielił ks.biskup Zdzisława Fortuniak.

4.05.-5.05-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

3.05.w uroczystość NMP Królowej Polski zawierzyliśmy naszą parafię
Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.
Pamiątką tego wydarzenia jest figura MB przy kościele która została
w tym dniu poświęcona przez ks.dziekana Krzysztofa Sobkowiaka.

28.04.przedstawiciele wspólnoty różańcowej uczestniczyli w spotkaniu
rejonowym w Lubaszu.

28.04.ministranci uczestniczyli w turnieju piłki nożnej w Obrzycku.

27.04.katecheza chrzcielna.

27.04.próba przed bierzmowaniem.

27.04.drugie spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego.

25.04.spotkanie z Biblią-rozważamy List do Koryntian.

24.04.próba przed bierzmowaniem.

22.04.Msza św. z okazji 5,10,15,20 i 25 rocznicy sakramentu małżenstwa.

21.04.zbiórka ministrantów i kandydatów.

21.04.próba dzieci I komunijnych.

20.04.próba przed bierzmowaniem.

19.04.spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

18.04.katecheza dla kl.II gimnazjum.

18.04.spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

17.04.katecheza dla kl.III gimnazjum.

17.04. próba przed bierzmowaniem

16.04.katecheza parafialna dla kl.I gimnazjum

15.04.spotkanie wspólnoty Żywego różańca.

7.04.zbiórka ministrantów.

5.04-7.04.Triduum Paschalne.

4.04.odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

3.04.spowiedź św.wielkanocna w naszej parafii.

30.03.5 osób uczestniczyło w rekolekcjach Żywego Różańca w Morasku.

30.03.Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta.

24.03-28.03.rekolekcje parafialne oraz dla uczniów LO prowadził ks.proboszcz Remigiusz Kobusiński.

24.03. pierwsza spowiedź dzieci z kl.II.

23.03.katecheza chrzcielna.

22.03.pierwsze spotkanie w ramach Parafialnego Maratonu Biblijnego,
podczas którego pragniemy czytać i słuchać Słowo Boże.

21.03.spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.

17.03.zakończenie kursu przedmałżeńskiego.

15.03.spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

14.03.katecheza dla kl.II gimnazjum.

13.03.katecheza parafialna dla kl.III gimnazjum.

12.03-23.03 remont piwnicznej części domu parafialnego-nowa posadzka,
malowanie.
12.03 katecheza parafialna dla kl.gimnazjum

8.03-11.03.rekolekcje z Ojcem Jamesem Manjakalem „Pozwól sie odnaleźć
Jezusowi”.

7.03-9.03.rekolekcje szkolne dla uczniów gimnazjum.

2.03-3.03.odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

2.03.spotkanie grupy młodzieżowej.

1.03.spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

27.02.Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas ,który w obecnym składzie
zakończył swoją działalność.W najbliższym czasie zamierzamy powołać
nowy PZC.

25.02.rozpoczęcie kursu dla przygotowujących się do małżeństwa.

23.02.-dekanalne spotkanie przedstawicieli PZC w naszej parafii.

12.02.-spotkanie Żywego Różańca.Na Mszy św.o 11.00 przyjęcie nowych ministrantów.

11.02.-zbiórka ministrantów.

11.02-katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

9.02-spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

8.02-spotkanie grupy biblijnej.

4.02-odwiedziny chrych-ks.wikariusz.

3.02.-19.00 spotkanie Rady Ekonomicznej.,20.00 spotkanie Rady
Duszpasterskiej.

3.02.-odwiedziny chorych na Os.Parkowym.

2.02.-spotkanie katechetów naszej parafii.

1.02.-spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

28.01.-zakończenie kolędy.

26.01.-spotkanie dla dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

22.01-Słowo Boże na niedzielnych Mszach św.głosił ks.Janisław Garncarek
polski kapłan pracujący na Białorusi,po Mszach św.zbierał ofiary na
utrzymanie swej parafii.

21.01.-zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.

21.01-katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

12.01-spotkanie dla dzieci uczących się gry na gitarze i próba scholi.

11.01.-katecheza parafialna dla kl.II gimnazjum.

10.01-katecheza parafialna dla kl.III gimnazjum.

9.01.-katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania z kl.I gimnazjum.

7.01-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

6.01.-Uroczystość Objawienia Panskiego, na Mszy św. o 11.00
wystąpił chór Harmonia z koncertem kolęd.

6.01.-po Mszy św.o godz.9.00 spotkanie opłatkowe Żywego Różańca.

6.01.-po Mszy św. o 17.00 spotkanie opłatkowe ministrantów wraz z rodzicami

Rok 2011:

31.12-godz.17.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku 2011.

28.12-rozpoczęcie odwiedzin duszpasterskich.

22.12.spowiedż św.adwentowa w naszej parafii.

19.12-wydawanie darów w ramach programu PEAD.
PZC obdarował paczkami potrzebujących oraz dzieci z rodzin
wielodzietnych.

18.12.-spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

17.12.-katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

15.12-spotkane dla dzieci uczących się gry na gitarze oraz próba scholi.

12.12-czynne biuro Parafialnego Zespołu Caritas.

11.12-poświęcenie medalików dzieci z kl.II na Mszy św.o 11.00.

9.12 –spotkanie grupy młodzieżowej.

8.12.katecheza dla rodziców dzieci I komunijnych.

7.12.-spotkanie grupy biblijnej.

7.12.-katecheza dla kandydatów do bierzmowania-kl.II gimnazjum.

6.12.-katecheza dla kandydatów do bierzmowania kl.III gimnazjum.

5.12-katecheza parafialna dla kl.kandydatów do bierzmowania-kl.I

3.12-Dekanalne Forum Duszpasterskie w parafii św.Marii Magdaleny.

3.12-zbiórka ministrantów i kandydatów.

2.12-spotkanie grupy młodzieżowej.

2.12-3.12-odwiedziny chorych z posługa sakramentalną.

2.12-kandydaci do bierzmowania uczestniczyli w Mszy św.
pierwszopiątkowej.

1.12-spowiedż św.dla kandydatów do bierzmowania.

26.11-zbiórka ministrantów i spotkanie kandydatów.

24.11-próba scholi i spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze.

21.11-PZC wydawał dary w ramach programu PEAD.

19.11 –ministranci wzieli udział w Dekanalnym Dniu Skupienia w parafii
św.Marii Magdaleny.

19.11-wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.11-spotkanie grupy mlodzieżowej.

17.11-próba scholi i spotkanie dla dzieci uczących się gry na gitarze.

16.11-spotkanie grupy biblijnej.

14.11-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

13.11-spotkanie dla wspólnoty Żywego Rożańca.

12.11-zbiórka ministrantów i spotkanie kandydatów.

9.11-konferencja dla rodziców dzieci I komunijnych.

9.11-katecheza dla uczniów kl.II gimnazjum.

8.11-katecheza parafialna dla kl.III gimnazjum.

7.11—katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania z kl.I

6.11-kazania na Mszach św.głosił O.Ryszard Kuczer ze Zgromadzenia
Ojców Oblatów Maryii Niepokalanej,po Mszach św można było
nabyć kalendarze misyjne.

4.11.-6.11.-5 -członków Żywego Rożańca uczestniczyło w rekolekcjach
na św.Górze w Gostyniu.

4.11-6.11-3 -osoby z Parafialnego Zespołu Caritas uczestniczyły w
rekolekcjach w Licheniu.

4.11-5.11-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

3.11-spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.

28.10-montaż słowno –muzyczny o Janie Pawle II przygotowany przez
uczniów gimnazjum im. Jana Pawła II z Młynkowa.

27.10-spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze oraz próba scholi.

26.10-spotkanie grupy biblijnej.

22-23 październik-Jan Machnicki i Andrzej Piechota uczestniczyli w
szkoleniu Rad Ekonomiczanych w Gębicach.

22 pazdziernik –spotkanie dla prezesów kół ministranckich z północnych
rejonów naszej diecezji.

22 pazdziernik-konferencja metodyczna dla katechetów dekanatu
czarnkowskiego i wieleńskiego.

21 październik-katecheza chrzcielna oraz spotkanie grupy młodzieżowej.

20 pazdziernik
-spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze oraz próba scholi.

19 październik-11 rocznica poświęcenia naszego kościoła.

17 październik –parafialna Zespół Caritas wydawał dary w ramach programu PEAD.

15 październik-katecheza parafialna dla dzieci komunijnych.

15 październik –zakończenie kursu przedślubnego,który rozpoczął się
24 września.

15 październik-zbiórka ministrantów i spotkanie kandydatów.

13 październik-różaniec fatimski o 21.00.

13 październik-próba scholi dziecięcej oraz lekcja gry na gitarze.

12 pażdziernik katecheza dla kl.II gimnazjum.

11 październik-katecheza parafialna dla kl.III gimnazjum

10 październik-spotkanie parafialnego Zespołu Caritas.

10 październik –katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania
z kl.I gimnazjum.

9 październik –poświęcenie różancy dla dzieci z kl.II.

8 październik-spotkanie katechetów dekanatu czarnkowskiego oraz
wielenskiego.

7 październik –odwiedziny chorych z posługą sakramentalną na Os.Parkowym

6 pazdzienik –spowiedz św. dla kandydatów do bierzmowania.

1 październik –rozpoczeliśmy nabożeństwa różańcowe-od poniedzialku
do piątku o godz.18.00,w niedzielę o 16.30 ,dla dzieci od
poniedziałku do piątku o 17.00/dzieci modlą się za
prześladowanych wyznawców Chrystusa/


1 październik-spotkanie kandydatów na ministrantów

1 październik –zbiórka ministrantów

29 wrzesień-próba scholi

29 wrzesień
-spotkanie dzieci uczących się gry na gitarze

26 wrzesień-spotkanie Zelatorów Zywego Różańca

26.0919.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej
20.00 spotkanie Rady Ekonomicznej.

24.09 9.30 zbiórka ministrantów
10.15 spotkanie kandydatów na ministrantów.
10.00 katecheza parafialna dla dzieci I komunijnych.

22.09-spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

22.09-spotkanie dla dzieci uczących się gry na gitarze oraz próba scholi.

21.09-spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

16.09-9.30 zbiórka ministrantów.
10.15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
10.00 Parafialny Dzień Chorych-Msza św.z namaszczeniem olejem św.,
spotkane w domu katechetycznym przygotowane przez PZC.


15.09-spotkanie grupy młodzieżowej.

14.09 –spotkanie dla dzieci uczących się gry na gitarze oraz próba scholi.

13.09-katecheza dla kl.I gimnazjum

12.09-katecheza dla kl.III gimnazjum

11.09-Katecheza parafialna dla kl.II gimnazjum.

13.09-różaniec fatimski.

12.09-13.09-Parafialna pielgrzymka do Częstochowy i Łagiewnik,wzieło
w niej udział 48 osób.


11.09-spotkanie dla członków Żywego Różańca.

9.09-konferencja dla kandydatów do bierzmowania z kl.I,I i III gimnazjum.

8.09-spotkanie katechetów naszej parafii.

5.09-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4.09-parafialna piesza pielgrzymka do Lubasza.

2.09–odwiedziny chorych z posługa sakramentalną.

1.09-Msza św.o godz.8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów LO.
Na Mszy św.o 18.30 modliliśmy się w intencji ofiar II wojny światowej.

13.08 –rózaniec fatimski.

24.07- z racji św.Krzysztofa poświęcenie pojazdów po Mszy św. o 11.00.

13.07 –rózaniec fatimski.

3.07-7.07-w naszej parafii przebywala grupa dzieci z parafii NSPJ i
św.Floriana z Poznania.

1.07- odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

29.06-Uroczysta Msza św.na zakończenie Oktawy Bożego Ciała,
z racji deczczu procesja do 4 ołtarzy została odwołana.

14.06-katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania.

13.06-Rożaniec Fatimski.

12.06-spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

12.06-gościliśmy dwoch kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego z Poznania,
którzy modlili się z nami o powołania do służby w Kościele i zbierali ofiary na
utrzymanie seminarium.

11.06-zbiórka ministrantów.

10.06-katecheza chrzcielna.

9.06-próba scholi dziecięcej.

4.06-wyjazd dzieci komunijnych,scholi i ministrantów do Poznania.

3.06-odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

2.06-próba scholi dziecięcej.

1.06 –spotkanie grupy biblijnej.

28.05 -kilkanaście osób z naszej parafii uczestniczyło w Rejonowym Spotkaniu Wspólnot
Żywego Różańca w Połajewie.

28.05 –zbiórka ministrantów.

22.05-w Sali Miejskiego Centrum Kultury otwarcie wystawy Prymas Tysiąclecia z okazji
30 rocznicy śmierci ks.kardynała Stefana Wyszyńskieg.

19.05 -w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu kleryk naszej parafii Pawel Bogdanowicz
należący do Oratorium św.Filipa Neri w Gostyniu przyjął święcenia diakonatu.

13 maj-różaniec fatimski wokół kościoła.

12 maj –pielgrzymka dzieci I Komunijnych do sanktuarium Matki Bożej Króloej Rodzin
w Lubaszu.

9 maj-od 16.00-18.00 czynne biuro Parafialnego Zespołu Caritas.

8 maj-spotkanie wspólnoty Zywego Rożańca.

8 maj -63 dzieci na Mszy św.o godz.11.00 przyjęło I Komunię św.

7 maj –spowiedż św.dla dzieci z kl.II.

6-7 maj odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

6 maj -próba dzieci I komunijnych.

3 maj- Msza św.w intencji Ojczyzny i dziękczynienie za beatyfikację Jana Pawła II.

29 kwiecień otwarcie w Miejskim Centrum Kultury wystawy pt.Polski Papież w polskim
plakacie.

21-23 kwiecień Uroczyste Triduum Paschalne.

18 kwiecień –spowiedź św.wielkanocna w naszej parafii.

15 kwiecień-Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

14 kwiecień –katecheza chrzcielna.

13 kwiecień –spotkanie Grupy Biblijnej.

11 kwiecień –próba dla dzieci I komunijnych.

10 kwiecień–spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

9 kwietnia- zbiórka ministrantów
-zakończenie kursu przedmałżeńskiego.

8 kwietnia -spotkanie grupy młodzieżowej

7 kwietnia- próba scholi dziecięcej

6 kwietnia- spotkanie dla dzieci z kl.II

3 -6 kwiecień pwrafialne rekolekcje wielkopostne,które prowadził ks.Jan
Materna.

2 kwiecień-zbiórka ministrantów
z okazji VI rocznicy śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II w naszym
kościele odbyła się uroczysta Msza św.,której przewodniczyl ks.
dziekan Symplicjusz Nowak z Lubasza.
Po Mszy św.okolicznościowy koncert artystów z Krakowa Agaty
Rymarowicz i Tadeusza Kroka zakończony modlitwą o 21.37

1 kwiecień –spotkanie grupy młodzieżowej

1-2 kwiecień odwiedziny chorych z posługą sakramentalną

30 marzec-godz.19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej
godz.20.00 spotkanie Rady Ekonomicznej.

28 -30 marzec rekolekcje szkolne dla uczniów gimnazjum,które prowadził
ks.Jan Materna saletyn proboszcz z Kuźnicy Czarnkowskiej

26 marzec-pierwsza spowiedź dla dzieci z kl.II

25-27 marzec-pięć osób wzięło udział w rekolekcjach dla żywego rożańca
w Zaborówcu

24 marzec –próba scholi dziecięcej

23 marzec-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
- nasi Nadzwyczajni Szafarze Komuni św.wzięli udział w spotkaniu
rejonowym w Obornikach Wlkp.

21 marzec spotkanie dla rodziców dzieci kl.II

19 marca-9.00 katecheza parafialna dla dzieci z kl.II
9.30 zbiórka ministrantów
16.00 początek kursu przedmałżeńskiego

18 marca –spotkanie grupy młodzieżowej

17 marca-próba scholi

16 marca -spotkanie PZC

14 -16 marzec rekolekcje dla uczniów LO,które prowadził ks.Jacek Rogalski
duszpasterz akademicki z Poznania

14 marzec-przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas obecni na spotkaniu w
Gębicach w sprawie programu PEAD

11 marzec spotkanie grupy młodzieżowej.

10 marzec-próba scholi dziecięcej
19.00 spotkanie rodziców dzieci kl.II

6 marzec-po Mszy św. o 7.30 spotkanie Wspólnoty Żywego Rożańca
godz.17.00 spotkanie Rodziny Franciszkańskiej


5 marzec-zbiórka ministrantów

4 marzec -spotkanie grupy młodzieżowej

3 marzec –próba scholi dziecięcej

20 luty- na Mszy św.o 11.00 poświęcenie świec dzieci komunijnych oraz przyjęcie do grona
ministrantów 9 kandydatów.
W minionym tygodniu dwóch ministrantów naszej parafii Piotr Zdun i Robert
Zdanowski uczestniczyło w rekolekcjach dla służby liturgicznej,podczas których
ukończyli kurs ceremoniarza pierwszego stopnia.


19 luty - godz.9.30 –zbiórka ministrantów,o 10.15 spotkanie dla kandydatów .

-o godz.11.00 katecheza parafialna dla dzieci z kl.II.


17 luty-katecheza dla kandydatów do bierzmowania-kl..I gimnazjum o 16.00,kl.II o 17.00.

16 luty-godz.19.00 konferencja dla rodziców dzieci kl.II.

-godz.19.15 spotkanie Grupy Biblijnej.


13 luty-po Mszy św.o 7.30 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

11 luty-katecheza chrzcielna.

7 luty-spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4 luty-odwiedziny chorych z poslugą sakramentalną.

30 stycznia –zakoczyliśmy kolędę.

23 styczeń-podczas Mszy św.o godz.7.30 śpiewał chór Harmonia.

22 styczeń zbiórka ministrantów.

20 styczeń –katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

15 styczeń –zbiórka ministrantów.

8 styczeń zbiórka ministrantów i kandydatów.

7 i 8 styczeń objazd chorych z posługą sakramentalną.

6 styczeń po Mszy św o godz.9.00 spotkanie opłatkowe Żywego Różańca,zaś po Mszy św. o 17.00 dla ministrantow,i kandydatów z rodzicami.

Rok 2010:

31 grudzień godz.17.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku.

28 grudnia początek kolędy.

20 grudnia spowiedź św.adwentowa w naszej parafii.

18 grudzień spotkanie grupy młodzieżowej.

13 grudzień spotkanie parafialnego Zespołu Caritas.

12 grudzień na Mszy św.o godz.11.00 poświęcenie medalików dla dzieci z kl.II.

9 grudzień katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania.

9 grudzień spotkanie dla rodziców dzieci kl.II.

6 grudzieńo godz.19.15 katecheza dla młodzieży kl.III gimnazjum,która przyjęła września sakrament bierzmowania.

6 grudzień do domów dzieci niepełnosprawnych zapukał św.Mikołaj z upominkami ufundowanymi prze Caritas i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

5 grudzień w II niedzielę adwentu wznowiliśmy niedzielne Msze św.w kaplicy szpitalnej o godz.6.45

29 listopad –rozpoczęcie rorat ,od poniedziałku do piątku o godz. 6.45-dzieci zbierały prezenty dla Pana Jezusa.Po Mszy św.było ciepłe mleko i herbata.

28 listopad Parafialny Zespoł Caritas po raz kolejny rozpoczął akcję Spraw Radość Dziecku Pod Choinkę

28 listopad Dekanalne Forum Duszpasterskie pod hasłem –W Komuni z Bogiem

23 listopad próba scholi dziecięcej

20 listopad –katecheza parafialna dla dzieci kl. II.

20 listopad-zbiórka ministrantów oraz spotkanie kandydatów na ministrantów.

17 listopad spotkanie grupy biblijnej-tematem tegorocznych spotkań jest Osoba Duch św.

16 listopad próba scholi dziecięcej.

14 listopad Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

13 listo

236,586 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.